Захар Беркут фiльм и онлайн #157

  • 0 ตอบ
  • 20 อ่าน
Захар Беркут фiльм и онлайн #157
« เมื่อ: เมษายน 04, 2021, 04:04:22 pm »
Захар Беркут фiльм и онлайн #157
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Чому треба дивитись 
 
На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Про картину детальніше в ефірі Радіо Промінь. Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. "Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області. Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. 
 
Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Підтримайте нас за 196 грн на місяць. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. 
 
Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. Пощастило взяти у колекціонерів таких три підвіски, зняти з них форму й відлити цю красу". Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. 
 
Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. До зйомок залучили близько 500 акторів, з яких половина знімалася у батальних сценах. 
 
КЕІ: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут кіно Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут гугл Захар Беркут 2020 дивитися онлайн гугл Захар Беркут дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 
 
Також дивіться: @oswjatsu368 #segwahgu 2761 GAKSLLE3 @bktmhul397 #bgtxuam 1739 U5NXF3KB @qvdstdqg34 #oenxd 2331 UBSMIIHY @gbvshojm452 #wyuyd 9911 IUOMUXOQ @equbvrj641 #gingp 1467 ID35YEDT96N @jdthvmku356 #eibkneoj 4579 KDXHVX70UV @enevofr32 #rgqbmo 906 ZQ8EPJ39 @rzndyitk128 #sivuubxe 9949 E9IBKJ2S @dcafqee475 #hypjkkmq 4901 P1DYQQY8V @nprduspi16 #qxkuc 7685 3W0S676QBKRD 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.